Individualių namų apželdinimas ir aplinkos priežiūra

Individualių namų apželdinimas ir aplinkos priežiūra – suplanuokite bei sutvarkykite savo kiemą ir/ar sodą taip, kad jis tarnautų  Jums. Tinkamai sutvarkyta aplinka praplečia Jūsų namų erdvę, papildomą vertę sukuria įrengtos poilsio ir lauko pramogų erdvės. Padedant mums, Jūs galite „žaliai“ prižiūrėti savo nuosavybę ir taupyti savo laiką bei pinigus.

 

IMG_4884crop2Jei norite įsirengti veją, sklypo kraštus apsisodinti tujomis bei pasisodinti keletą kitų pavienių augalų, specialisto patarimų kaip apželdinti sklypą neprireiks. Jei norite sudėtingesnio projekto ir neturite tam reikalingų žinių bei patyrimo, geriau jei jums patars, pakonsultuos apželdinimo specialistas, o jei bus reikalinga – parengs apželdinimo projektą.

 

Sodybos apželdinimas turi savitą specifiką ir skiriasi nuo apželdinimo darbų, atliekamų miestuose, apželdinant gyvenamųjų namų teritorijas, taip pat labiau urbanizuotas vietoves.

 

Kalbant apie kiemo apželdinimą, turėtume kalbėti apie terasos arba vidinio kiemelio ir vidinio kiemo, esančio gyvenamojo namo teritorijoje, apželdinimą. Kitaip sakant turime galvoje tą teritorijos dalį, kuri funkciškai yra daugiausia pritaikyta poilsiui ir kurioje statiniai, daiktai turi harmoningai derėti su aplinka bei sudaryti jaukumo pojūtį.

 

Terasos arba vidinio kiemelio apželdinimas. Terasa arba vidinis kiemelis, grįstas kieta danga, kuriame nėra vietos sodui, o veją labai sunku įrengti ir prižiūrėti, todėl geriausia juos dekoruoti vazoniniais augalais: mažais medeliais, krūmais ir rožėmis. Taip pat galite naudoti laipiojančius augalus, kurių lapija sukuria pavėsį. Naudojamas medžiagas ir detales derinkite prie namo stiliaus.

Grįžti atgal »

Mūsų partneriai

Apželdinimas ir aplinkos tvarkymas tai vienas iš žmogaus gerovės ir patogios aplinkos kūrimo momentų. Bendradarbiaudami su įvairiomis įmonėmis mes galime pasiūlyti geriausius susidariusių poreikių sprendimus. Apsilankykite ir sužinosite kokius produktus siūlome...

Darbų galerija

Visada malonu pasidžiaugti atliktais darbais, gerai nusiteikusių klientų nuomonėmis. Šioje svetainės skiltyje mes pristatysime visus savo pasiekimus kuriant Jūsų gyvenimo aplinką. Kviečiame apsilankyti, apsidairyti. Esame visuomet pasiruošę ir Jums sukurti jaukią aplinką.
Visos teisės saugomos: zeldesta.lt