Daugiabučių namų apželdinimas ir aplinkos priežiūra

Daugiabučių namų apželdinimas ir aplinkos priežiūra leidžia sukurti Jūsų svajonių veją, kuri savo žaluma kvies išsiauti batus ir tiesiog išsitiesti ant jos. Apželdinimo darbai tai ne tik vejos įrengimo paslaugos bet ir sukurtas apželdinimo projektas, kuris padės visai daugiabučio bendrijai susidėlioti trokštamo kraštovaizdžio viziją. Pasodinami lauko augalai, aptariamos vejos priežiūros ir laistymo galimybės, teikiamas nuolatinis konsultavimas vejos priežiūrai.

Grįžti atgal »

Mūsų partneriai

Apželdinimas ir aplinkos tvarkymas tai vienas iš žmogaus gerovės ir patogios aplinkos kūrimo momentų. Bendradarbiaudami su įvairiomis įmonėmis mes galime pasiūlyti geriausius susidariusių poreikių sprendimus. Apsilankykite ir sužinosite kokius produktus siūlome...

Darbų galerija

Visada malonu pasidžiaugti atliktais darbais, gerai nusiteikusių klientų nuomonėmis. Šioje svetainės skiltyje mes pristatysime visus savo pasiekimus kuriant Jūsų gyvenimo aplinką. Kviečiame apsilankyti, apsidairyti. Esame visuomet pasiruošę ir Jums sukurti jaukią aplinką.
Visos teisės saugomos: zeldesta.lt